escort bayan maltepe escort kadıköy escort ataşehir escort maltepe escort ataşehir escort
Enerji Bal http://www.enerjibal.com Organik Bal | Kestane Balı | Kestane Balı Fiyatı Tue, 28 Aug 2018 11:53:47 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8 http://www.enerjibal.com/wp-content/uploads/cropped-enerjibal-logo-32x32.png Enerji Bal http://www.enerjibal.com 32 32 Organik Bal Ürün Sertifikamız http://www.enerjibal.com/organik-bal-urun-sertifikamiz/ Tue, 28 Aug 2018 11:41:24 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1967 ORGANİK BAL ÜRÜN SERTİFİKAMIZ – 2017

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Organik Bal Çeşitlerimiz http://www.enerjibal.com/organik-bal-cesitlerimiz/ Mon, 01 Jan 2018 10:45:38 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1053 ORGANİK BAL ÇEŞİTLERİMİZİN FİYATLARI

Organik Kestane Balı              Fiyatı : 1 Kg. 200 TL

Çamlıhemşin Yayla Balı           Fiyatı : 1 Kg. 400 TL (SINIRLI)

Şavşat Sarıçayır Çiçek Balı      Fiyatı : 1 Kg. 300 TL

Oltu Yayla Çiçek Balı                Fiyatı : 1 Kg. 100 TL

 

SİPARİŞ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİM SAYFAMIZI KULLANINIZ.

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Organik Bal Üretim Sertifikamız http://www.enerjibal.com/organik-bal-uretim-sertifikamiz/ Mon, 25 Dec 2017 19:37:12 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1947 ORGANİK BAL ÜRETİM SERTİFİKAMIZ – 2017

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Şavşat Sarıçayır Yaylası Bal Hasadı – 2017 http://www.enerjibal.com/savsat-saricayir-yaylasi-bal-hasadi-2017/ Tue, 03 Oct 2017 21:38:57 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1911

Şavşat Sarıçayır Bal hasadımızdan bazı anları sizlerler paylaşmak istedik.

saricayir_bal_hasadi_2015_4

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Oltu Çiçek Balı Hasadından Görüntüler – 2016 http://www.enerjibal.com/oltu-cicek-bali-hasadindan-goruntuler-2016/ Tue, 03 Oct 2017 21:21:56 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1904

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Oltu Günlüce Yaylası – Çiçek Cennetinde Organik Bal Üretimi – Temmuz 2016 http://www.enerjibal.com/oltu-gunluce-yaylasi-cicek-cennetinde-organik-bal-uretimi-temmuz-2016/ Tue, 03 Oct 2017 21:18:15 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1900

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Bal Analiz Sonuçlarımız http://www.enerjibal.com/bal-analiz-sonuclarimiz/ Mon, 24 Oct 2016 16:18:15 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1806 OLTU GÜNLÜCE YAYLASI BAL ANALİZ RAPORU – 2016

gunluce_bal_tahlil_2016_1 gunluce_bal_tahlil_2016_2 gunluce_bal_tahlil_2016_3

 

ŞAVŞAT SARIÇAYIR YAYLASI BAL ANALİZ RAPORU – 2014

saricayir_bal_tahlil_sonucu_1 saricayir_bal_tahlil_sonucu_2

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Marka Tescil Belgemiz http://www.enerjibal.com/marka-tescil-belgemiz/ Mon, 24 Oct 2016 15:55:25 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1797 enerjibal_marka_patenti_logolu

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Bombus arısı polen topluyor http://www.enerjibal.com/bombus-arisi-polen-topluyor/ Mon, 03 Oct 2016 21:29:40 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1907

Bombus arısı ülkemizde seracılıkta kullanılmaktadır.

Rüzgarlı havalarda uçma yeteneğine sahiptirler.

Güneşin az olduğu ve yüksek nemli, çiseli günlerde bile çalışabilmektedirler.

Diğer arılara göre 8 dereceye kadar düşük ve 35 dereceye kadar yüksek sıcaklıkta bile çalışabilen bombus arıları oldukça dayanıklı bir bedene sahiptiler.

Tüylü ve sağlam yapılı vücutları genellikle sarı ve siyah renktedir.

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>
Business Channel Türk ile Röpörtaj – 17 Mayıs 2016 http://www.enerjibal.com/business-channel-turk-ile-roportaj-17-mayis-2016/ Tue, 14 Jun 2016 17:55:16 +0000 http://www.enerjibal.com/?p=1712

PAYLAŞ

Facebook Twitter Email

]]>